Gdzie i jak kupować niepowtarzalną biżuterię?

Potrzebujesz ok. 5 min. aby przeczytać ten wpis

Biżuterię kupimy w sklepach internetowych lub w stacjonarnych. Ciekawe oferty znajdą się również na aukcjach lub w sklepach z antykami, jeśli lubisz modę vintage. Kluczem do uzyskania niepowtarzalnej biżuterii jest jej dobór i stworzenie odpowiedniej kreacji. Nawet zwykłe kolczyki w połączeniu z odpowiednim naszyjnikiem potrafią stworzyć niesamowity duet, skutecznie podkreślając Twoją urodę.

Jeśli nie masz dużo biżuterii lub Twoja kolekcja nie jest zbyt zróżnicowana, rozważ różne rodzaje biżuterii, które poszerzą i dodadzą ciekawości Twojej garderobie i idź na zakupy. Podobne strony z biżuterią znajdziesz na stronie podobnestrony.pl.

Kombinuj, dobieraj, eksperymentuj

Eksperymentuj z kontrastującymi długościami, kształtami, fakturami i kolorami, aby stworzyć atrakcyjne warstwy z pierścionkami, naszyjnikami, bransoletkami, a w niektórych przypadkach nawet kolczykami.

Jeśli nakładasz naszyjniki warstwowo, wybierz różne długości, aby przyciągnąć oko do twarzy. Różne kształty, kolory i tekstury często sprawdzają się w  przypadku bransoletek. Możesz stworzyć niesamowitą kreację z różnych elementów, które będą migać i brzęczeć podczas ruchu. Ich duży wybór oferuje firma Nomination. Pierścienie także można łączyć i układać w ciekawe kombinacje.

Możesz nawet eksperymentować z noszeniem wielu stylów kolczyków, jeśli masz więcej niż jedną parę lub chcesz połączyć nausznice z innymi kolczykami.

Po prostu zbierz kolekcję naszyjników i wisiorków o różnych długościach, fakturach i wzorach i przymierz je w różnych kombinacjach, aby zobaczyć, co jest dla Ciebie najlepsze. Zanotuj kombinacje, które lubisz, jeśli pomoże Ci to w tworzeniu. Ewentualnych zakupów dokonaj na stronie https://venusgaleria.pl/.

Zachowaj umiar

Jeśli zwracasz uwagę na swoją twarz i dekolt za pomocą “warstwowania” naszyjników lub wyrazistej biżuterii, być może nie potrzebujesz bransoletek, aby zabiegać o uwagę.

A jeśli nosisz zwracającą uwagę parę kolczyków, być może twój naszyjnik mógłby być bardziej subtelny lub w ogóle mogłoby go nie być. Z drugiej strony, odważna para kolczyków z pasującym naszyjnikiem może czasami świetnie współpracować.

Kolczyki

Twoje kolczyki są zwykle w polu widzenia każdego, kto z Tobą rozmawia, więc są bardzo ważne. Należy starać się wybrać kolczyki, które będą upiększać twarz i pasować do włosów, koloru oczu i karnacji.

Jeśli masz długie włosy, świetną wskazówką jest wybranie koloru lub metalicznego wykończenia, które będzie bardziej widoczne, w zależności od koloru włosów.

Możesz subtelnie i łatwo zmieniać swoje kolczyki, nosząc codziennie różne małe warianty tego rodzaju biżuterii. Możesz też dodać blasku i ruchu za pomocą zwisających kolczyków, w zależności od Twojego stroju.

Na początek warto przejrzeć kolekcję biżuterii, aby znaleźć to, czego nie nosiłaś od jakiegoś czasu. Możesz również zakupić nowe pary kolczyków, które przyciągną Twoją uwagę i dodadzą urozmaicenia Twojej kolekcji biżuterii.

Eksperymentowanie z kolorami, metalami i teksturami

Pomyśl o wisiorkach, które kontrastują z kolorem łańcuszka, do którego są przymocowane, pierścionkach, które łączą różne kolory metalu, warstwowych naszyjnikach lub bransoletach z różnych metali, aby dodać charakteru Twojej stylziacji. Zanim zaczniesz się ubierać, zastanów się, co najbardziej chcesz ubrać, dokądkolwiek się wybierasz.

Możesz zdecydować, że naprawdę chcesz nosić określoną biżuterię na wycieczkę, w takim przypadku powinnaś wybrać swoją odzież i inne akcesoria, które będą z nią współpracować. W przeciwnym razie możesz najpierw wybrać strój, a następnie dopasować do niego biżuterię i dodatki. Tak czy inaczej, jeśli poświęciłeś trochę czasu na właściwe połączenie, powinnaś wyglądać stylowo i oryginalnie.

Prosty lub nawet nudny strój prawie zawsze będzie wyglądał jak coś wyjątkowego dzięki odpowiedniej biżuterii i dodatkom. Możesz wybrać biżuterię, która naprawdę nadaje charakteru, ożywiając prosty strój. Ale jeśli masz na sobie bardziej odważne ubrania, często dobrym pomysłem jest wybranie mniejszych, bardziej subtelnych elementów biżuterii, które będą pełniły jedynie funkcję akcentów.

Jeśli nosisz biżuterię, która ma przyciągać wzrok, zazwyczaj najlepiej jest skupić wzrok na jednej części ciała, na którą chcesz zwrócić uwagę: szyję, uszy, dłonie itp. Na przykład, jeśli nosisz przyciągający uwagę naszyjnik, wybierz bardziej subtelne pierścionki i kolczyki albo rozważ ich całkowite pominięcie.

Załóż bardzo prosty strój i przymierz go przed lustrem z różną biżuterią z Twojej kolekcji. Wypróbuj różne kombinacje modeli, których zwykle nie rozważasz i dodaj różne akcesoria, takie jak szaliki, torby lub zegarki. Testuj różne kombinacje i punkty skupienia. Zdziwisz się, co możesz wymyślić, aby zmienić wygląd nawet najprostszego stroju. A kiedy skończysz z jednym strojem, załóż inny i zacznij od nowa.

Zdjęcie główne: Anastasia Shuraeva z Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*